Food clipart Apples ANIMATED GIFS. Bundle

bundle thumbnail

by Teachers Resource Store

Price: 400 points or $4 USD

Subjects: publisherTools

Grades: 0

Description: Use these animated gifs to create educational activities for your classroom in both ELA and Math.