by Adulting Made Easy (spedadulting)
Price: 200 points or $2 USD
Subjects: math,specialed
Grades: 0
Description: CAN CURRENCY LOONIES practice Dollar Up up to $5.00 with real images of grocery store items. Great for touching and counting. Plays sound so student can hear the question read to them.