Price: 150 points or $1.5 USD
Subjects: ela,speech,specialed
Grades: 14,13
Description: Here's a fun way to practice 3 and 4 syllable words! Use the visual cues to segment the syllables. After producing the word, drag the food over to Rosie for her to eat!