Price: 150 points or $1.5 USD
Subjects: math,mathElementary
Grades: 2,3,4,5,6
Description: Students look at the multiplication problem and click the answer from a choice of 4 answers. There are 2 problems per screen. Students must click the 'submit' button to advance to next screen.