Price: 150 points or $1.5 USD
Subjects: math
Grades: 4,5,6
Description: Students will find the products of unit fractions and whole numbers. Multiplication symbol and 'of' are used interchangeably. Great for pre-assessing, math centers, homework, and even formative assessments!