by Adulting Made Easy (spedadulting)
Price: 200 points or $2 USD
Subjects: math,specialed
Grades: 0
Description: Students will practice comparison shopping between two grocery stores determining which item costs less. Product prices are up to $10.00. Plays sound so student can hear the question read to them.